You are currently viewing 2022 ICF SUP World Championships Gdynia

2022 ICF SUP World Championships Gdynia

Wspieramy każdą inicjatywę promującą pływanie na desce SUP w związku z prośbą Koordynatora Wolontariatu 2022 ICF SUP World Championships Gdynia publikujemy następujące ogłoszenie:

Już dziś dołącz do zespołu wolontariuszy podczas Mistrzostw Świata ICF SUP 2022 w Gdyni. To niepowtarzalna okazja by współtworzyć event jakiego jeszcze w Gdyni i Polsce nie było!
W dniach 7- 11 września na gdyńskiej plaży spotka się ponad 500 zawodników z całego świata, zawodowców i amatorów, by walczyć o mistrzowskie tytuły 🙂
Polska będzie gospodarzem Mistrzostw po raz pierwszy.
Zawody organizowane są przez Międzynarodową Federacją Kajakową – ICF, wraz z Polskim Związkiem Kajakowym oraz Związkiem Sportowym SUP.
SUP – Stand Up Paddle – wiosłowanie na stojąco, to najszybciej rozwijający się sport wodny w Polsce i na świecie. Dyscyplina cieszy się ogromną popularnością nie tylko wśród profesjonalnych sportowców, ale także wśród amatorów rekreacyjnego pływania – dla których przygotowaliśmy wyścig amatorski.
Jeśli lubisz pomagać, chcesz zdobyć doświadczenie, poznać wspaniałych ludzi z całego świata i podszkolić język -> dołącz do nas!
szukamy osób, w wieku powyżej 16 lat, które:
-chcą współtworzyć to wielkie sportowe wydarzenie
– znają angielski w stopniu komunikatywnym,
– są miłe, otwarte na ludzi, lubią pracę w grupie,
– będą dyspozycyjne w trakcie imprezy
– z którymi stworzymy drużynę mistrzów wolontariatu 🙂
W jakich obszarach potrzebujemy pomocy:
– Akredytacje
– Wsparcie sędziów
– Arena Expo
– Punkty Info
– Arena zawodników
– Inne
Kontakt:
wolontariat.supgdynia@gmail.com
 
 
 
 

Dodaj komentarz