Blog

Aktualności, dobre rady i nie tylko...

Zależy nam na popularyzacji pływania na desce SUP. Mamy nadzieje, że plaże w Polsce będą wyglądać tak jak np. w Holandii, Szwecji czy Wali (nawet po poprawce na PKB per capita), gdzie widok desek SUP na plaży jest prawie równie częsty, co osób uprawiających jogging.

Celem bloga jest nie tylko informowanie o wydarzeniach w Stowarzyszeniu ale również przedstawienie rzetelnej informacji o technikach pływania czy surfowania na deskach SUP

Nasze obserwacje oparte są na doświadczeniach, które zbieramy pływając na różnego typu deskach. Niebywałymi zaletami i korzyściami z pływania na desce SUP są: odporność na warunki pogodowe, niski próg wejścia, wpływ na mięśnie głebokie, dobry trening cardio, poprawa koncentracji, odstresowanie czy faktyczny ćwiczenie całego ciała.

Pływanie w wyprostowanej pozycji, na desce, z wiosłem, wbrew powszechnej opinii, jest niemałym wyzwaniem, szczególnie na falach. SUP jest bardzo dobrym pomysłem na rozpoczęcie swojej przygody z wodą. Jest doskonały na "core-owe" mięśnie pleców i pozwala posmakować surfingu!

Pływanie w Orłowie to przyjemność sama w sobie biorąc pod uwagę otaczające nas widoki: molo, klif, zielony pas lasu, ciągnący się przy piaszczystej plaży jak i przy północnym wietrze zarysy półwyspu helskiego na horyzoncie!

Nawet małe fale mogą dać dużo satysfakcji przy SUP surfing-u. Zachęcamy, polecamy i sami uprawiamy więc zapraszamy do nas!

Akwen przy plaży w Orłowie nadaje się doskonale do pływania na desce SUP czy SUP surfingu. Nie ma lepszego sposobu na posmakowanie morskiej przygody w postaci pływania na desce SUP niż przyjście do nas do Szkoły i Wypożyczalni "Orłowo przy plaży" i zmierzenie się z żywiołem osobiście.

Serdecznie zapraszamy!

MAMY NA POKŁADZIE CERTYFIKOWANEGO INSTRUKTORA SUP! KOLEJNYCH 3ch PRZYGOTOWUJE SIĘ DO EGZAMINU ASI!

SUP SAFETY I RESCUE - MAMY TO! BEZPIECZEŃSTWO TO NASZ PRIORYTET! OSTATNIA PROSTA DO CERTYFIKACJI ASI ZA NAMI!

Spływają wyniki kolejnych zaliczonych kursów i audytów. Tym razem Kurs Pierwszej Pomocy i audyt Paula Byrne czyli akredytacja pierwszej w Polsce szkoły ASI pływania i surfowania na desce SUP jest coraz bliżej!

O NAS

Stowarzyszenie “Orłowo przy plaży”
KRS: 0000923354
NIP: 586-23-72-883
Nr konta: 15 1240 1242 1111 0011 0885 8917

kontakt@orlowoprzyplazy.pl
+48 571-419-303
ul. Balladyny 3
81-524 Gdynia-Orłowo

MEDIA