You are currently viewing Joga w Gdyni Orłowie przy plaży – niedziela godz. 09:00!

Joga w Gdyni Orłowie przy plaży – niedziela godz. 09:00!

Joga w Gdyni Orłowie

JOGA + SUP
Z
ORŁOWEM PRZY PLAŻY

Na zajęcia jogi w Gdyni Orłowie przy plaży spotykamy się w każdą niedzielę przy ul. Balladyny 3 w o godz. 09:00!

Jeżeli jesteś zainteresowany/a potwierdź swoje uczestnictwo za pomocą FORMULARZA

Koszt od 30 zł do 40 zł w zależności od liczby uczestników (płatne bezpośrednio u prowadzącej zajęcia Marta Sendal lub Julka Zielińska).

W przypadku połączenia zajęć jogi z pływaniem na desce SUP, prosimy o REZERWACJE ONLINE z dopisaniem w Komentarzu – JOGA.

Na wypożyczenie deski SUP można skorzystać ze specjalnego rabatu w wysokości 50% i wpisać kod JOGA w REZERWACJI ONLINE. Z kodu mogą skorzystać tylko osoby, które uczestniczyły w zajęciach jogi.

Zajęcia jogi w Gdyni Orłowie przy plaży poprowadzi:

Marta Sendal

Z jogą pierwszy raz zetknęła się w 2010 roku na zajęciach prowadzonych przez Renatę Koba, od tego czasu regularnie praktykuje. Jednak przełomowym momentem było ukończenie kursu prowadzonego przez Martę Miguła. Własne doświadczenia, jak również doświadczenia niezliczonej liczby poznanych ludzi, którym joga zaoferowała spokój i zdrowie, spowodowało, że postanowiła te doświadczenia przełożyć na pracę tak z dorosłymi jak i dziećmi.

Julka Zielińska

Jestem certyfikowaną nauczycielką jogi w nurcie vinyasa yoga (RYT 200 – Yoga Alliance). Styl vinyasa yoga jest niepowtarzalny, ponieważ wyróżnia się płynnymi przejściami zsynchronizowanymi z oddechem. Jest to dynamiczna forma jogi, której sekwencje bardzo często kojarzą się z tańcem. Zapraszam Cię do wspólnej praktyk.

 

Dodaj komentarz